Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/yepyenihayatlar/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/yepyenihayatlar/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/yepyenihayatlar/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Nasil Kazanirsiniz? - Yepyenihayatlar.com

Nasil Kazanirsiniz?

>Nasil Kazanirsiniz?
Nasil Kazanirsiniz?2018-04-13T02:25:15+03:00

Elinizde o ayki katalogdan satış yaptığınızda öncelikle müşterilerinize o ayki indirimlerle dolu ürünleri göstermiş olursunuz. İskontoyu siz değil Oriflame zaten sizin için yapmıştır. Siz katalog değerleri üzerinden satış yaptığınızda %30 luk kar elde edersiniz. Çünkü alış fiyatınız ile satış fiyatları arasında %30luk bir fark vardır ki; bu kazanç sizin cebinize girer.

Oriflame, doğrudan satış yöntemiyle kendi ürünlerini tüm dünyada satan bir şirkettir.Klasik perakende sektöründe olduğu gibi, orfilame ürünlerini herhangi bir kozmetik dükkanında, eczanede ve herhangi bir süpermarkette bulamazsınız. Dolayısıyla ürünlerini bizim gibi oriflame’e
üye olmuş güzellik danışmanları aracılığı ile satmakta ve böylece üyelerinin gelirini güvence altına almaktadır. Biz güzellik danışmanlarıda, bu ürünleri çevremizde tanıdığımız kişilere satarak gelir elde ederiz.

Tanıdığımız kişilere kalitesiz ürünler satamayacağımıza göre bu ürünlerin kalitesinin üst seviyede olması gerekmektedir.Oriflame ürünleride bu konuda kendini ispatlamış doğal ürünler olduğu için satışı rahatlıkla yapılabilmekte ve ürünü sattığınız kişiler başkalarına da ürünü tavsiye ederek birbebir reklam yapmaktadırlar. Bir satışın sürekliliği ve müşterinin bağımlılığı için en önemli şey kullanılan üründen memnun kalınması ve ürünün kalitesidir.

Grubunuza üye kazandırmak ve üyelerinizi satış yapmaları ve alt gruplarınında satış yapmaları için teşvik etmek. Siz kendinizin patronusunuz. Fakat kendi grubunuza üye yaptığınız danışmanlarınızında sorularını cevaplayacak bir rehbersiniz. Böylelikle herkes kendi için çalışır ama herkes birbirine fayda sağlar. Peki üye yaparak nasıl kazanç sağlayacaksınız. Oriflame’in puan sistemi ile sizin üye yaptığınız danışmanlar ve onların altında sonsuza kadar devam eden tüm danışmanlarının topladığı puanlar; sizin GRUP PUANınızı oluşturur. Bu grup puanınıza göre Oriflame size aylık olarak prim öder. Grup puanının aşağıdaki gibi belirli seviyeleri vardır.

200 – 599 puan aralığı için %3
600 – 1199 puan aralığı için %6
1200 – 2399 puan aralığı için %9
2400 – 3999 puan aralığı için %12
4000 – 6599 puan aralığı için %15
6600 – 9999 puan aralığı için %18
10000 ve üstü puanlar için %21 !!

Ayda 10000 puan yapmanız halinde o ay cebinize girecek prim 1500 ile 2000 TL arasında bir meblağdır.

Yukarda belirtilen grup puan limitleri gözünüzü korkutmasın. Çünkü daha öncede belirttiğimiz gibi bu puan limitleri sizin altınızda bulunan bütün üyelerinizin o aya ait yapacağı satışlardan gelecek BP (Başarı Puanı) ile elde edilecektir. Bu demek oluyor ki tek başınıza 10000 puan yapmak zorunda değilsiniz. BU İŞ ‘BİR TAKIM OYUNUDUR’ !! Bu sebepten kendi takımınıza katacağınız her üye sizin takımınız için çok önemli bir parçadır. Kazancımızı hep birlikte büyütecek fakat kimseye borçlu olmayacağız. Amir yok! Çalışma saati yok! Şu an çalıştığınız işe engel olacak hiçbir durumu yok! Tamtersi şu an çalıştığınız iş yerindeki tüm çalışanlar hatta müşteriler sizin Oriflame takım arkadaşınız olabilir! İsterseniz otobüs yolculuğunda bile üye bulabilir, satış yapabilirsiniz…
Bir örnekle pekiştirecek olursak; direktörümün şu an üye kaydını kendi yaptığı 70 üyesi var. Fakat o 70 kişilik üyelerinin altında 600 kişilik koca bir ekip bulunuyor. Dolayısyla 670 kişinin yarısının çalışması bile direktörüme yaklaşık 25000 – 30000 arasında grup puanı olarak geri dönüyor. Bu da demek oluyor ki o ay 6000 ile 7000 TL arasında bir kazanç demek… Nasıl?? Hoşunuza gitti mi?

Direk olarak sizin tarafınızdan Oriflame ailesine katılmış danışmanlar içerisinde 10000 puan barajını geçen danışmanlarınız için bonus kazanırsınız. Çünkü Oriflame sizin yetiştirdiğiniz ve aileye kattığınız bu danışmanı Oriflame ile tanıştırdığınız için size minnet duygusunu göstermek ister. Peki nasıl bir kazanç şekli bu?

Sisteme sizin kazandırdığınız ve 10000 puan barajını geçen;
1. kişi için 1000 $
2. kişi için 2000 $
3. kişi için 3000 $
4. kişi için 4000 $ ve devamı…

Yanlış okumadınız! Aileye kazandırdığınız ve 10000 barajına ulaşmasına yardım ettiğiniz bu 4 danışmanınızdan toplamda 10.000 $ prim kazanma şansınız var. Oriflame de başka iş yerlerinde olduğu gibi emeklerinizden dolayı daha iyisine layıkken nankörlük görmezsiniz.

Genelde ya da o ayki başarı durumlarınıza göre yaratılan özel ödüller, seyahatler, ürünler ve bir çok şeye sahip olabilirsiniz.

SONUC

Şu an çalıştığınız şirketinizde buna benzer şekillerde mükemmel bir sisteme sahipseniz sizi tebrik ederiz. Çok şanslısınız. Fakat Türkiye koşullarında bu şansa sahip olan çok az kişi var. O yüzden fazla düşünmeden bu fırsatlarla dolu Oriflame ailesine katılmanızı öneririz. Yukarıdaki yöntemlerle bu işten siz kazançlı çıkacaksınız. En önemlisi hesap vermeksizin sıfır semaye ile kendi işinizi kurabilecek ve bu işi büyütüp çok ciddi kazançlar elde edebileceksiniz.

Unutmayın çalışırsanız başaramayacağınız bir şey yoktur. Eğer çalışmak isterseniz biz size sonuna kadar yardımcı olup herşeyi öğretmeye hazırız.

Şimdiden bol kazançlar.

Şimdi size Oriflame ile nasıl para kazanabileceğinizi detaylı bir şekilde açıklayacağım.
BP Nedir? BP=Başarı Puanı.

Oriflame tarafından herbir ürüne bir BP değeri belirlenmiştir. Bu liste her ay size kataloğun yanında size özel satış listesi şeklinde gelecektir.Bu liste, tüm ürünlerin kodları, sizin hangi fiyattan alabileceğiniz ve kaça satacağınızı, her bir üründen ne kadarlık BP kazanacağınızı gösteren listedir.Buradaki fiyatlar indirimli (yani sizin alacağınız) fiyatlardır. Satacağınız fiyatlar her ay size gelen katalogtaki fiyatlardır.

Siz ve sizin üye yaptığınız bir arkadaşınız 100 BP lik ((Toplamda 200 BP yapmış olursunuz))satış yaptığınız anda %3 seviyesine yükselirsiniz ve %30 luk karın yanı sıra 5-15 TL lik prim alırsınız. Bu kazandığınız prim bir sonraki ay vereceğiniz siparişinizde faturanızdan düşülecektir. Yani bu ayki toplam geliriniz %30 karınızla birlikte 30+7=37 TL oldu.

Yukarıdaki senaryoyu açıklayalım. Oriflame e üye olduğunuzda oriflame ürünlerini %30 a varan indirimlerle alabiliyorsunuz.Siz üye oldunuz ve 5 arkadaşınızıda üye yaptığınızı varsayalım. Herkes kendi satışını yapacak böylece%30 karını zaten yapacaktır.Sizin 100 BP lik satış yaptığınızı ve diğer arkadaşlarınızında toplamda 500 BP lik satış yaptığını varsayalım.(Burada herbirini 100 BP gösterdik ama herkes 100BP yapamayabilir. Biri 150 diğeri 50 yapmış olabilir.) Böylece %6 lık dilime yükselirve %30 luk karın yanısıra 40 TL civarında prim alırsınız. Toplam geliriniz % 30 luk gelirle birlikte 30+40=70 TL olur. (Tabi 100 liralık satış yaptıysanız durum böyle. Siz daha fazla miktardada satarak daha fazla kazanabilirsiniz)

Yani amacınız ilk 3 ay 100 BP’lik satış yapmanız ve herbir üyenizin 100 BP lik satış yapmasına ve yeni üyeler yapmasına ikna etmenizdir.
Oriflamede yüksek kazanç sağlamak için arkadaşlarınızı, komşularınızı ve akrabalarınızı üye yaparak işe başlayabilirsiniz. İlk olarak satış yapacak ve üye yapacak bir takım kurmaya çalışın. Üye olup ürün almayan kişi size herhangi bir şey kazandırmayacaktır.

Örneğin siz 5 kişiyi üye yaptınız diyelim. Üye yaptığınız kişilerde kendi üyelerini yaptığını varsayalım. O üyelerde kendi üyelerini yapabilir ve bu zincir oldukça büyüyebilir. Bu üyelerin yaptığı satışlardan size bir gurup başarı puanı verilir ve bu satış hacmi arttıkça size ilerde siz hiç satış yapmasanızda Oriflame maaş bağlayacatır. Bu seviyeye gelmek için ekibinizle sıkı bir şekilde satış ve pazarlama faaliyeti yapmalı ve her üyenizle birebir ilgilenmelisiniz. Satışları arttıracak motivasyon teknikleri uygulayabilirsiniz.

Ek gelir elde etmek yada kendi paranı kazanmak için hemen Oriflame Güzellik Danışmanı üyesi olabilir ve hem ürün sipariş vermeye hemde üye kaydı yapmaya başlayabilirsiniz. 18 Yaşını doldurmuşolmanız ve bunu bir iş gibi görerek hevesle çalışma isteğinizin olması yeterlidir.

Sizi satışlarınız için sürekli yönlendiriyor olacağız. Her türlü sorularınızı bize sorabilirsiniz. Biz size ve takımınıza rehberlik ediyor olacağız.Üye olduktan sonra Oriflame üyelik numaranızı ve şifrenizi size Oriflame tarafından gönderilecek, siz kendinizin ve üyelerinizin satış ve sipariş durumlarını internetten takip edebiliyor olacaksınız. Sizin yaptığınız üyelerin kaydı sizin kaydınızın altında görülcektir.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.